New arrivalsNew ArrivalsPhone CardPhone CardGift CheckGift CheckFlowers to TurkeyFlowers to TurkeyDiscount StoreDiscountsFree Shipping Free ShippingFacebook FanFacebook
Dear shopper,
  
  Your shopping cart is empty.
Kids' Store / Ages 3-8 / Books / Paint, Label, Game Books

Sevimli Dinazor / Adım Adım Resim Yapma Rehberi ve Öykü Kitabı

$11.99
Product Code: zBK347289FG999

ISBN: 9944702324
Publisher: Caretta Yayınları
Published: İstanbul, Ekim 2009
Pages: 76
Usually ships out in 2 to 6 weeks depending on availability.
Please enter quantity:

Her çocuk resim yapmayı sever, ama kâğıt kalemi ellerine aldıklarında ebeveynlerinden destek ve yeteneklerini ortaya çıkaracak öneriler beklerler.

Bu seri, çocuklara -ve büyüklere resim yaparken gerekli önerileri vermenin yanı sıra, onları resim yapma konusunda da esaretlendirecek. Çünkü "Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarıyla bir daire, bir kare ve bir dikdörtgen çizebilen her çocuk, bir kedi, bir muhabbet kuşu, bir tavşan, hatta bir iguana çizebildiğini görecek. Küçük ressamlarımız, kitaptaki keyifli ve sürükleyici öyküyü okumakla ya da merakla dinlemekle kalmayacak, öyküde yer alan sevdiği karakterlerin nasıl çizildiğini de "adım adım" takip edebilecek.

Anne-babalar öyküyü okurken, çocuklar da kitaptaki karakterleri çizim kılavuzunda adım adım verilen örneklerin yardımıyla kâğıda dökebilecek.

Kitapta ayrıca özel tasarımlı bir çizim defteri de bulunuyor. Kitap açıkken kullanılabilecek çizim defteri ve kitabın ortasındaki 40'tan fazla etiketle çocuklar "Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarını ellerinden bırakamayacak.

"Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarında 11 çizim dersi, pek çok"eğlenceli etiket", size resim yaparken yol gösterecek bir adet çizim defteri ve çok keyifli bir öykü bulacaksınız. Evcil Hayvanlar, Havhav isimli sevimli bir köpeğin macerasını anlatıyor. Mutlu bir aile yuvasında yaşlayan Havhav'ın tek sorunu evin küçük kedisinin yaptığı yaramazlıklardı. Bakalım Havhav evin yaramaz kedisini durdurabilecek mi? Çocuklar Havhav'ın macerasını izlerken, öyküdeki tüm karakterleri çizmeyi de öğrenecek.

Kitabın içindeki etiketler de, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlayacak. Emin olun, "Bak! Resim Yapıyorum!" serisiyle, çocukların resim yapmayı öğrenmesi hem kolay, hem de eğlenceli olacak. Her şeyden önemlisi bu seri çocukların sanatsal yaratıcılğını artıracak. Çocukların basit tekniklerle resim yapmaya
başlamasını ve gelecekte istedikleri herhangi bir konuda bu teknikleri kullanarak resim yapmaya devam etmelerini sağlayacak. Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle!

"Bak! Resim Yapıyorum!" kitaplarında 11 çizim dersi, pek çok "eğlenceli etiket", size resim yaparken yol gösterecek bir adet çizim defteri ve çok keyifli bir öykü bulacaksınız.

Denizaltı Macerası, Neptün isimli sevimli bir denizatının macerasını anlatıyor. Heyecanlı öyküler dinlemekten çok hoşlanan Neptün, bir gün efsanevi deniz kızını ve içi hazine dolu batık gemiyi aramaya karar verir.

Çocuklar Neptün'ün macerasını izlerken, öyküdeki tüm karakterleri çizmeyi de öğrenecek.

Kitabın içindeki etiketler de, çocukların öyküyü daha rahat takip etmesini ve resimlere katkıda bulunmasını sağlayacak. Emin olun, "Bak! Resim Yapıyorum!" serisiyle, çocukların resim yapmayı öğrenmesi hem kolay, hem de eğlenceli olacak. Her şeyden önemlisi bu seri çocukların sanatsal yaratıcılığını artıracak. Çocukların basit tekniklerle resim yapmaya başlamasını ve gelecekte istedikleri herhangi bir konuda bu teknikleri kullanarak resim yapmaya devam etmelerini sağlayacak.

Keyifli vakit geçirmeniz dileğiyle!
  • Kitaptaki öyküyü okuyun
  • Öykü sayfalarını etiketlerle tamamlayın
  • Etiketlerinizi başka yerlerde kullanabilirsiniz
  • Adım Adım Resim yapmayı öğrenin.
  • Çizim defterinizin yardımıyla birbirinden güzel resimler yapın
 

 
Customers who bought this product also bought these:

Resimlerle 100 Hayvan / Okulöncesi Çocuklar İçin
$18.99

Etkinliklerle Türkçe Öğreniyorum - 1. Sınıflar İçin (Kitap+CD)
by Asunay Kapucu, Serpil Özer
$13.99

Jokes From Nasreddin Hodja
by Ertan Ardanancı
$5.99
. Explore Similar Products

Last 10 products you visited
Sevimli Dinazor / Adım Adım Resim Yapma Rehberi ve Öykü Kitabı
Paint, Label, Game Books
 
Related Sections
 Paint, Label, Game Books
Never Miss Out
Promotions
Turkish Wine & Raki
Turkish Raki   Turkish Wine
Must be ordered separate from the rest of your order.
Today's Top Picks
Customer Testimonials
Customer TestimonialDear Tulumba, I THANK-YOU very much for the fast service !! I received the package it was either late yesterday when I was at work, but I got it in time for the party tomorrow!!!! & I can hardly wait to eat the desert you sent!!! How nice of you!! I thank-you very much for your business! I will spread the word!!
Shirley Jo Taramelli; Minnesota, USA - Saturday, July 29, 2006
Your Account | Contact Us | About Us | Gift Registry
Sales Associates | Wholesale/Trade Accounts | Discount Store | Tulumba Community | Tulumba Phone Card
Terms & Conditions | Privacy Policy | Help | Site Map

Copyright © 2003-2016 Tulumba Marketing LLC. All rights reserved (Her hakkı saklıdır)
Last Update : 5/27/2016 8:01:11 PM
0.0938"