• Tulumba Phone Card
  •   
  • Flowers to Turkey
  • Tulumba Free Shipping
  • Go To Shopping Cart
Welcome, Guest ( Login )

Featured Turkish Movies - Dec 2016

Featured Turkish Movies
Ağrı Dağı Efsanesi - HD Restore, Memduh Ün

Ağrı Dağı Efsanesi - HD Restore

Memduh Ün

Ağrı Dağı Efsanesi - 1975 - HD Formatında Restore Edilmiş Versiyon, Eser: Yaşar Kemal
Devlet Kuşu - HD Restore, Memduh Ün

Devlet Kuşu - HD Restore

Memduh Ün

Devlet Kuşu - 1980 - HD Formatında Restore Edilmiş Versiyon
Annemin Yarası (DVD), Ozan Açıktan

Annemin Yarası (DVD)

Ozan Açıktan

Salih on sekiz yaşına geldiğinde kayıp ailesini bulmak üzere yetimhaneyi terk eder ve babasını ararken bir çiftlikte işe başlar. Hiç beklemediği bir anda hayalindeki yuvayı bulmuştur. Heyecan ve tansiyon yükseldikçe yeni sırlar da su üstüne çıkar. Salih geçmişinden kurtulup bu yuvada mutlu olabilecek midir? Soluk soluğa izlenecek Annemin Yarası, Salih’in peşinde umudun izini sürüyor.
Hababam Taburu - HD Restore, Hulki Saner

Hababam Taburu - HD Restore

Hulki Saner

Hababam Taburu - 1975 - HD Formatında Restore Edilmiş Versiyon, Eser: Rıfat Ilgaz
Kılıbık - HD Restore, Ahmet Sezerel, M.Hiçdurmaz

Kılıbık - HD Restore

Ahmet Sezerel, M.Hiçdurmaz

Kılıbık - 1983 - HD Formatında Restore Edilmiş Versiyon
Oflu Hoca’nın Şifresi 2 (DVD), Adem Kılıç

Oflu Hoca’nın Şifresi 2 (DVD)

Adem Kılıç

Ahmet başkanlığı kaptırdığı için hala Oflu’ya öfkelidir. Oflu Hoca yüzünden hem para hem itibar kaybetmiştir. Tekrar başkan olmanın yollarını ararken zengin bir müteahhit olan İlyas, oğlu Şaban’a Nur’u ister. Ahmet kendini kurtarmak için hemen kabul eder. Durumu öğrenen Kadir ve Oflu, Nur’u kaçırmaya karar verirler. Ama Nur’u kaçırayım derken yanlışlıkla Ahmet’in halasını kaçırırlar. Hala, Ali Osman’a evvelden beri aşıktır. Onunla evlenmek ister. Ama Ali Osman buna yanaşmaz.
Yılanların Öcü - HD Restore, Metin Erksan

Yılanların Öcü - HD Restore

Metin Erksan

Yılanların Öcü - 1962 (Siyah Beyaz) - HD Formatında Restore Edilmiş Versiyon
Deliormanlı (DVD), Murat Şeker

Deliormanlı (DVD)

Murat Şeker

Savaş Türkyılmaz (Sarp Levendoğlu), Deliormanlı lakaplı, Avrupa Şampiyonu milli bir boksördür. Karısı öldükten sonra ringleri bırakan Deliormanlı ortadan kaybolur. Annesinin tedavi masraflarını karşılamak için ringlere geri dönme kararı alan Deliormanlı’nın yolu, kendisiyle röportaj yapmak isteyen ünlü televizyoncu Hülya Yiğit (Birce Akalay) ile kesişir. Büyük final maçına hazırlanan Deliormanlı ve Hülya’nın bu yoldaki en büyük engeli ise ünlü menajer ve mafya babası Tahsin Kara’dır.
Toz Bezi, Ahu Öztürk

Toz Bezi

Ahu Öztürk

İki gündelikçi kadın ve hayata tutunma çabaları. Nesrin ve Hatun şehrin yoksulluğu ve zenginliği arasındaki bir vagonda gelip giderken, hayatı anlamaya ve kendilerine gidecek yollar bulmaya çalışırlar. Yolları birbirine benzemez ama yoldaşlık bakidir. İki kadın birbirine benzemez hayallerle tutunmaya çalışırlar.
Duvara Karşı / Gegen Die Wand - Bir Fatih Akın Filmi, Fatih Akın

Duvara Karşı / Gegen Die Wand - Bir Fatih Akın Filmi

Fatih Akın

Fatih Akın’ın bol ödüllü sinema şaheseri… Alman ve Türk toplumlarını trajedi ve komedi arasında gidip gelerek sinema perdesine yansıtan bir film.
Evren Nasıl İşler - Sezon 4, Various

Evren Nasıl İşler - Sezon 4

Various

Şovun bu son serisinde, Dünya’nın okyanuslarının nereden geldiğini önde gelen bilim insanları ile keşfe çıkın: seneler boyunca bilim insanları onların, Dünya’ya uzaklardaki kuyruklu yıldızlar ve asteroidler tarafından gelen moleküller tarafından oluşturulduğunu tahmin ediyordu, ancak heyecan verici yeni bir keşif gerçek kaynaklarının hayal edilebildiğinden çok daha egzotik olduğunu öne sürüyor.
Nadide Hayat, Çağan Irmak

Nadide Hayat

Çağan Irmak

Nadide, yalnız ve orta yaşlılar için öngörülen dikiş kursundan, koroya; gezilerden kabul günlerine hiçbir aktivitede aradığı mutluluğu bulamaz! Ta ki, bir gün gazetede bir haber görene dek! Nadide bu haberin ardından kendini önce okul sıralarında, sonra da mavi sulara atladığı bir macerada bulur! Bir grup genç ve gizemli bir kaptan ile "yeni bir başlangıca" yelken açar!
Kız Kaçıran (DVD), Korhan Uğur

Kız Kaçıran (DVD)

Korhan Uğur

Çılgın âşık Ahmet, düğünden gelin kaçırır ama ortada ufak bir hata, hatta sürpriz vardır; eski aşkı Gül'ü, yani gelini damatla beraber kaçırmıştır! Gelin arabasında kaçırılan Gül'ü pek çok sürpriz beklerken, Ahmet'in de aslında hiç de iyi bir planı olmadığı ortaya çıkar. Gül'ü köydeki dedesine götürmek ister ve işin bu noktasında abisi devreye girer. Dedesinin köyüne ulaşana kadar yolda başlarına birbirinden komik maceralar gelecektir...
Cam - The Glass (DVD), Demir Demirkıran

Cam - The Glass (DVD)

Demir Demirkıran

‘Cam... Her zaman her yerde hayatımızda… O kadar ki, soluduğumuz havayı nasıl her nefesimizde fark etmiyorsak cam da aynı şekilde hayatımızın bir gereksinimi. Hayatın her alanında işlevsel olmasının yanı sıra estetik açıdan da yaşamı bütünlüyor.‘ düşüncesinden yola çıkarak belgeselin yapımcılığını üstleniyor Demir Demirkan.
Düğün Dernek 2 - Sünnet, Selçuk Aydemir

Düğün Dernek 2 - Sünnet

Selçuk Aydemir

Selçuk Aydemir yazıp yönettiği ikinci film "Düğün Dernek 2: Sünnet”te de seyirciyi bir an kahkahasız bırakmayacak. İşler karışacak, acele düğüne aşk bile karışacak ve o sünnet illa ki yapılacak.
Baskın / Cehennemin Dibine Kadar, Can Evrenol

Baskın / Cehennemin Dibine Kadar

Can Evrenol

Baskın beş polisin gece devriyesi sırasında gelen yardım çağrısı üzerine destek için gittikleri terkedilmiş tarihi bir Osmanlı karakolunda başlarına gelenleri konu alıyor. Dünya prömiyerini Toronto Film Festivali’nin "Midnight Madness” seçkisi kapsamında gerçekleştiren Baskın, Can Evrenol’un aynı adlı ödüllü kısa filminden uyarlandı.
Dedemin Fişi, Meltem Bozoflu

Dedemin Fişi

Meltem Bozoflu

Malatyalı Çirci Ailesi’nin serüveni beyin ölümü gerçekleşmiş aile reisi Salih Çirci’nin fişinin çekilmesine karar verilmesiyle başlar. Dört bir yana dağılmış ve hepsi farklı hayallere sahip aile üyeleri bir araya gelir ve daha fiş çekilmeden ortaya çıkan miras kavgaları birbirinden renkli ve komik olaylara sebep olur…
Kocan Kadar Konuş - Diriliş, Kıvanç Baruönü

Kocan Kadar Konuş - Diriliş

Kıvanç Baruönü

İlk filmde ailesi ve çevresinin evlilik baskılarıyla baş eden Efsun (Ezgi Mola) ikinci filmde aşık olduğu Sinan’a (Murat Yıldırım) kavuşuyor ama aşk hayatının önündeki engeller azalmıyor.
Küçük Esnaf, Bedran Güzel

Küçük Esnaf

Bedran Güzel

Berhudar Bakır, 10 sene önce evi terk etmiş babasının cenazesine gittiğinde Mafya Babası Fahrettin, Berhudar'a babasının kendisine, 100 Bin Lira borcu olduğunu ve bunu 5 gün içinde ödemezse onu öldüreceğini söyler. Berhudar'ın bütün amacı bu parayı 5 gün içinde bulabilmektir. Bu sırada hayatına giren Avukat Ezel'in de Mafya Babası Fahrettin'le başının belada olması ikisinin bir maceranın içerisine girmesine sebep olacaktır.
Vay Başımıza Gelenler 2 Buçuk, Semra Dündar

Vay Başımıza Gelenler 2 Buçuk

Semra Dündar

Hayatını karın tokluğuna rol aldığı erotik filmlerle geçindiren Kerim'in en yakın arkadaşı Basit dışında pek kimsesi yoktur. Çaresizlikle sürüp giden hayatları, Kerim'in varlığından bile haberdar olmadığı babasının ortaya çıkmasıyla kökünden değişir. Zira ölüm döşeğinde olan babası, ölmeden önce oğlunu görmeyi istemiştir.

Categories

Best Sellers

Customer Service

WE NOW SHIP FROM PITTSBURGH

We moved to Pittsburgh. You now get better Free Shipping options and faster shipments in all of USA.

Full food inventory is now open for purchase. Shipments are on the way and they will be in our warehouse by Monday.

Featured Product

Duru Bulghur

Duru Bulgur

Promotions

0 Item(s)
$0.00